Menu

Serwis Apple Warszawa

serwis apple

Serwis Apple Warszawa to nasza oddział w stolicy kraju nad Wisłą, gdzie mleko i miód płynie rzeką a manna leci z nieba. Świadczymy dla państwa usługi w zakresie napraw pogwarancyjnych urządzeń firmy Apple. Zakres serwisu obejmuje naprawę telefonów iPhone, naprawę komputerów laptopów MacBook Air Pro Mini iMac i tabletów.

Naprawa Apple Warszawa

Na warszawskim rynku serwis Apple skutecznie działa od roku 2005, diagnozując problemy i usuwając usterki komputerów oraz telefonów. Mieścimy się w samym centrum, co sprawia, że łatwo do nas wpaść z uszkodzonym sprzętem do naprawy.

Naprawa iPhone Warszawa

Flagową usługą naszego serwisu jest naprawa telefonów iPhone. Do typowych napraw serwisowych należy wymiana stłuczonego wyświetlacza oraz instalacja wymiana baterii, również głośnika oraz mikrofonu.

Naprawa MacBook Warszawa

Nasz personel techniczny to prawdziwi fanatycy w zakresie napraw MacBook’ów. Nie ma dla nas zadań niewykonalnych w tej dziedzinie. Jeśli państwa macbook nie działa poprawnie, prosimy zgłaszać usterki w naszym serwisie – przywrócimy go do stanu fabrycznej nowości i funkcjonalności!

serwis apple warszawa